Úvod Ponuka produktov Ako nakúpiť? O spoločnosti Referencie Na stiahnutie Kontakt

O spoločnosti

Od založenia v roku 1995 patrí PRIMUS spol. s r.o. medzi popredných dodávateľov skladovacích a obalových riešení na slovenskom trhu. Pre zákazníkov zabezpečujeme komplexné portfólio produktov pre efektívnu manipuláciu s tovarom, materiálom a výrobnými surovinami.

Základ ponuky tvoria kvalitné plastové prepravky, paletové boxy, plastové palety, IBC kontajnery, sudy, nádrže a ďalší obalový a skladovací sortiment. Všetky tovary sú vyrábané v EÚ a spĺňajú tie najvyššie kvalitatívne štandardy, vrátane certifikácií pre použitie v chemickom alebo potravinárskom priemysle.

Priama distribúcia k zákazníkov PRIMUS spol. s r.o. je oficiálnym zástupcom najvýznamnejších európskych značiek (napr. Cemo, Helesi, Nuova C. Plastica, Piusi, Schutz Packing Systems, Utz Group a iné) pre slovenský trh. Dlhoročná priama spolupráca s výrobou a veľké objemy odoberaného tovaru sú zárukou najvýhodnejších cien pre zákazníkov. Našou prioritou je kvalita, odolnosť, dlhá životnosť ponúkaných produktov a ich včasné dodanie zákazníkovi.

Využitie našich produktov v priemysleMedzi našich stálych zákazníkov patria významné spoločnosti pôsobiace v rôznych odvetviach priemyslu a obchodu na Slovensku aj v zahraničí.

 

Automobilový priemysel a strojárstvo

Do výrobných závodov automobilového a strojárskeho priemyslu dodávame najmä široký sortiment kvalitných plastových prepraviek, plastových paliet a paletových boxov. Výber kvalitného skladového vybavenie je kľúčový z pohľadu efektívnosti skladovania a celkovej logistiky materiálu a výrobných dielov. 
Procesom vysokotlakového vstrekovania vyrábame tiež plastový sortiment priamo podľa konkrétnej požiadavky zákazníka napr. presné balenia súčiastok, preložky do prepraviek a pod.

Potravinárstvo a farmaceutický priemysel

V oblasti potravinového a farmaceutického priemyslu, podporujeme výrobné procesy, skladovanie a distribúciu produkcie dodávkami tovarov z hygienicky nezávadných materiálov vhodných pre styk s potravinami a liečivami (FC – FDA certifikácia). Z nášho sortimentu zákazníkom dodávame napr. hygienické plastové palety, veľkoobjemové paletové boxy tzv. bigboxy, IBC kontajnery, plastové sudy, vedrá, potravinárske prepravky a pod.

Chemický priemysel

Firmy pôsobiace v chemickom a petrochemickom priemysle zásobujeme predovšetkým IBC kontajnermi, plastovými a oceľovými sudmi či komplexným vybavením pre ekologické skladovanie a výdaj ropných produktov. Uvedené produkty disponujú nevyhnutnou UN certifikáciou, prípadne inými schválenia podľa účelu použitie obalov.

Obchody a špecializované predajne

Náš sortiment plastových prepraviek, potravinárskych prepraviek na mäso a zeleninu, IBC kontajnery vrátane doplnkového príslušenstva, plastové a oceľové sudy, odpadové nádoby, čerpadlá na naftu a pod. dodávame taktiež do špecializovaných veľkoobchodných a maloobchodných predajní na ich ďalší predaj konečným zákazníkom.

 
 

Prečo spolupráca s nami?

 • 30 rokov skúseností 
  Na trhu pôsobíme už od roku 1995. Sme jedna z najdlhšie pôsobiacich firiem v segmente skladového a logistického vybavenie na Slovensku.
 • Šírka sortimentu 
  Vďaka najširšej ponuke plastových prepraviek, boxov, paliet a ďalšieho skladového vybavenia vieme reagovať aj na špecifické požiadavky zákazníka.
 • Dôraz na kvalitu a životnosť tovaru
  Všetky tovary sú vyrábané v EÚ a spĺňajú tie najvyššie kvalitatívne a hygienické štandardy a certifikácie.
 • Dodacie lehoty 
  Najžiadanejšie položky držíme na sklade. Vďaka úzkej spolupráci s výrobcami vieme pružne reagovať na Vaše špecifické dopyty.
 • Individuálny prístup
  Pomôžeme s výberom najvhodnejšieho riešenia. Cenovú kalkuláciu Vám spracujeme vždy individuálne s ohľadom na požadované množstvo tovaru.


Nenašli ste čo hľadáte? Potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás.
Zákaznícky servis