k
o
n
t
a
k
t
o
p
ý
t
a
j
t
e

s
a
SK EN
Váš partner pre skladovanie a logistiku - už od roku 1995.

O spoločnosti primus

Plastové prepravky, plastové palety a paletové boxy, IBC kontajnery, plastové sudy, nádrže a vedrá, či vybavenie pre ekologickú manipuláciu s odpadmi a ropnými produktami tvoria základný sortiment ponúkaný spoločnosťou PRIMUS spol. s r.o.

Od svojho založenia v roku 1995 patrí PRIMUS medzi popredných dodávateľov riešení pre skladovanie, logistiku a výrobné procesy na slovenskom trhu. Do portfólia zákazníkov patria významné spoločnosti pôsobiace v oblasti automobilového, chemického, potravinárskeho priemyslu a obchodu. Dodávané IBC kontajnery, plastové sudy, plastové prepravky a boxy, euro prepravky, plastové palety, paletové boxy – big boxy ako i ďalší sortiment spĺňa všetky požiadavky platných technických resp. hygienických noriem.

PRIMUS je oficiálnym predajcom sortimentu popredných európskych producentov - Helesi, Nuova C. Plastica, Schutz Packing Systems, Utz Group - pre slovenský trh. Priama spolupráca s výrobou a veľké objemy odoberaného tovaru, sú zárukou najlepších cien pre našich zákazníkov pri dôraze na európsku kvalitu - všetky produkty vyrobené v EÚ.

Vďaka svojmu dlhoročnému pôsobeniu na trhu spoločnosť aktuálne ponúka sortiment výrobkov prvotriednej kvality, vysokej odolnosti a životnosti so širokým uplatnením prakticky vo všetkých oblastiach výroby, logistiky a obchodu. Plastové prepravky a boxy, sudy a kanistre, IBC kontajnery, plastové palety a paletové boxy či regálové systémy pomáhajú efektívne optimalizovať logistiku, manipuláciu a skladovanie výrobkov a materiálov.

Spôsob obsluhy zákazníkov

Nie sme štandardný E-SHOP. Vzhľadom na špecifický sortiment a individuálne potreby zákazníkov Vám pri výbere tovaru ochotne poradíme a cenovú ponuku spracujeme vždy individuálne na mieru s ohľadom na Vaše požiadavky a dopytované množstvá tovarov.