Úvod Ponuka produktov Ako nakúpiť? O spoločnosti Referencie Na stiahnutie Kontakt

Zberná nádoba na použitý kuchynský olej Olivia 200 l

Kód tovaru: Olivia Free oil 200

Dvojplášťový kontajner na zber použitého rastlinného oleja a tukov s vnútorným zberným objemom 200litrov.

Veľkokapacitný zberný kontajner určený na zber prepáleného jedlého oleja je vybavený veľkým lievikom a špeciálnym vekom, ktoré chráni obsah pred poveternostnými vplyvmi a neželanou manipuláciou. Uzamykateľné veko je vybavené pachovým filtrom. Vďaka plaváku je možné priebežne kontrolovať výšku hladiny. Bezpečnostný ventil vybavený systémom autostop zabraňuje preplneniu stanice a  bráni úniku oleja i pri prípadnom prevrátení resp. neželanej manipulácii so zbernou olejovou nádobou. Prispôsobený pre manipuláciu s VZV. Označenie resp. informácie na zbernom kontajnery v slovenskom jazyku, resp. podľa potrieb zákazníka.

Zberná nádoba pozostáva z dvoch kontajnerov vložených v sebe:

  • Vonkajší – bezpečnostný 500 litrový plastový kontajner vyrobený z pro PE, odolný voči poveternostným vplyvom, odstrániteľné horné veko, uzáver s pákou, západkou a číselným kódom, horný priemer 95 cm, výška cca 110 cm.
  • Vnútorný – 200 litrový oceľový zberný kontajner s uzavretou komorou, nepriedušný, s pákovo-pásovým uzáverom. Priemer 60 cm, výška cca 90 cm, plavákový ukazovateľ hladiny s analógovým vonkajším výstupom, integrovaný lievik na nalievanie oleja, homologovaný bezpečnostný ventil.

Podobné produkty

Zberná nádoba na použitý kuchynský olej Olivia 500 l

Zberná nádoba na použitý kuchynský olej Olivia 500 l

Olivia Free oil 500
Sud na vlievanie použitého jedlého oleja H-OLI 120 l

Sud na vlievanie použitého jedlého oleja H-OLI 120 l

H-Oli Free oil sud 120