Úvod Ponuka produktov Ako nakúpiť? O spoločnosti Referencie Na stiahnutie Kontakt

Sklápacie plastové paletové kontajnery KLAPA

Máte záujem o sklápacie plastové paletové kontajnery klapa?

Kontaktujte nás.
Zákaznícky servis

Sklápacie plastové paletové kontajnery KLAPA

Plastové paletové kontajnery KLAPA - sklápacie

Sklápacie plastové paletové kontajnery spĺňajú predpisy a odporúčania GALIA a ODETTE a sú kompatibilné so štandardnými paletovými systémami. Ergonomicky tvarované uzávery a hladké steny paletových kontajnerov, uľahčujú manipuláciu a čistenie plastového paletového bigboxu. Držiak etikety na každej strane plastového paletového kontajnera, tiež možnosť vypustenia kvapaliny, patria k štandardnej výbave plastových paletových bigboxov v ponuke PRIMUS Žilina. Jednoduchým sklopením stien plastového paletového kontajnera dojde k úspora až 70 % pôvodného objemu rozloženého bigboxu.

Sklápacie plastové paletové kontajnery sa vyrábajú z PE / PP, sú z hygienicky nezávadného materiálu a tým pádom vhodné aj pre potravinársky priemysel. Tepelné rozpätie využitia paletových kontajnerov z plastu sa pohybuje v rozmedzí od - 20 stupňa C do + 40 stupňa C. Plastové paletové kontajnery KLAPA sú dodávané v alternatívach - 700 mm, 900 mm alebo 975 mm vysoké.

Každý z variantov palstových paletových kontajnerov má 4 rôzne vyhotovenia spodnej časti:

  • paletový kontajner s lyžinami po vonkajšom obvode paletového boxu a s 1 nohou v strede,
  • plastový paletový box s lyžiny po dlhšej strane paletového boxu s 3 nohami v osi,
  • plastový paletový bigbox s lyžinami po kratšej strane paletového kontajnera s 3 nohami v osi,
  • plastové paletové kontajnery s 9 nohami.

Pri výbere Vám radi poradíme a zodpovieme Vaše dotazy. Cenovú kalkuláciu pre Vás spracujeme individuálne s ohľadom na Vaše požiadavky a dopytované množstvo tovaru.