k
o
n
t
a
k
t
o
p
ý
t
a
j
t
e

s
a
SK EN
Za účelom zlepšovania kvality služieb využívame súbory Cookies. Pokračovaním prehliadania stránky súhlasíte s ich spracovaním. Pre viac informácií kliknite sem.
súhlasím

IBC kontajner SX/EX 1000L, UN kód, horľaviny I. a II. tr - technický lieh, etanol

kód tovaru: IBC SX/EX1000

IBC kontajner SX/EX o objeme 1000l s UN schválením. Certifikovaný IBC kontajner vhodný pre použitie v I. a II. zóne nebezpečenstva výbuchy (ATEX). IBC kontajner SX/EX 1000l vyhovuje medzinárodným predpisom pre balenie a prepravu nebezpečného materiálu –  ADR (Accord dangereuses Route). V prípade IBC kontajnerov s označením SX/EX ide o najbezpečnejšie riešenie pre manipuláciu s nebezpečnými kvapalinami I. a II. triedy horľavosti využívené napr. na skladovanie benzínu, tech. denaturovaného liehu, etanolu a pod, kde vnútorná nádrž kontajnera je ešte dodatočne chránená vonkajším elektricky vodivým oceľovým plášťom.

Objem IBC nádrže: 1000 litrov (275 gal.),
Rozmery (mm): 1200x1000x1160,
Povolenie: UN31HA1/Y,
Požitie: Horľaviny I. a II. triedy/certifikát č. 01723/101/1/200/SKTC-101/ - benzín, etanol, technický lieh denaturovaný, dezinfekcia a pod,
Vnútorná nádrž: vysokomolekulárny HDPE,
Vonkajší plášť: elektrický vodivý oceľový plášť, zvarovaná oceľová trubková klietka, pozinkovaná,
Podlahová vaňa: oceľový plech,
Paleta: štvorstranná, podjazdová (oceľ, plast),
Plniaci otvor: DN 150 so skrutkovým vekom,
Vypúšťacia armatúra: integrovaná elektricky vodivá klapková armatära DN 50.

!!! Tovar naskladňujeme. Odber možný už  9.4.2020. S ohľadom na aktuálny nedostatok tohto tovaru na trhu odporúčame zákazníkom spraviť si na tovar predobjednávku a kontajnery zarezervovať. K dispozícii aktuálne posledných 13 kusov!!!  Naskladnenie ďalšieho tovaru - druhá polovica apríla.Dopytový formulár


Prosím označte obrázok, na ktorom je plastová paleta


Odoslaním formulára súhlasí zákazník so spracovaním údajov, a to v súlade s požiadavkami platnej legislatívy, najmä Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.