k
o
n
t
a
k
t
o
p
ý
t
a
j
t
e

s
a
SK EN

Kontajner IgloPrim

kód tovaru: IgloPrim

Nádoby na odpad Igloprim sú úrčené na separovaný zber triedeného odpadu. Nádoby typu IgloPrim s okrúhlou podstavou a objemom 1,5m3 sú vybavené systémom ľahkého vyprázdňovania typu HDS, ktorý umožňuje ľahký zber odpadov.

Vďaka pevnej konštrukcii, modernej výrobnej technológii a unikátnym vlastnostiam samotného materiálu sa tieto nádoby vyznačujú vysokou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu a poveternostným vplyvom. Nádoby IgloPrim sa môžu používať na zber rôznych typov odpadov, ktoré sú vhodné pre ďalšie spracovanie a recykláciu. Odpadové kontajnery IgloPrim sú odolné voči pôdobeniu UV žiarenia bez akýchkoľvek následných zmien farby nádoby. Pre ich unikátny dizajn a pestrofarebnosť sú často umiesťňované na sídlískách a peších zónach. Nádoby môžu byť označené znakom mesta či obce alebo názvom firmy, čo tvorí ich dodatočnú výzdobu.

Obsah (m3): 1,5
Výška (m): 1,45
Priemer (m): 1,5Dopytový formulár


Prosím označte obrázok, na ktorom je platový sud


Odoslaním formulára súhlasí zákazník so spracovaním údajov, a to v súlade s požiadavkami platnej legislatívy, najmä Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.