k
o
n
t
a
k
t
o
p
ý
t
a
j
t
e

s
a
SK EN

Zberná nádoba na použitý kuchynský olej Olivia 500 l

kód tovaru: Olivia Free oil 500

Dvojplášťový kontajner na zber použitého rastlinného oleja a tukov s vnútorným zberným objemom 500litrov.

Veľkokapacitný zberný kontajner určený na zber prepáleného kuchynského oleja je vybavený veľkým lievikom a špeciálnym vekom, ktoré chráni obsah pred poveternostnými vplyvmi a neželanou manipuláciou. Uzamykateľné veko je vybavené pachovým filtrom. Vďaka plaváku je možné priebežne kontrolovať výšku hladiny. Bezpečnostný ventil vybavený systémom autostop zabraňuje preplneniu stanice a  bráni úniku oleja i pri prípadnom prevrátení resp. neželanej manipulácii so zbernou olejovou nádobou. Prispôsobený pre manipuláciu s VZV. Informácie a označenie kontajnera v slovenskom jazyku, prípadne podľa potrieb.

 

Zberná nádoba pozostáva z dvoch kontajnerov vložených v sebe:

  • Vonkajší – bezpečnostný 800 litrový plastový kontajner vyrobený z pro PE, odolný voči poveternostným vplyvom, odstrániteľné horné veko, uzáver s pákou, západkou a číselným kódom, horný priemer a výška 125 cm, spodný priemer 105 cm. 
  • Vnútorný – 500 litrový plastový zberný kontajner s uzavretou komorou, nepriedušný, s pákovo-pásovým uzáverom. Plavákový ukazovateľ hladiny s analógovým vonkajším výstupom, integrovaný lievik na nalievanie oleja, homologovaný bezpečnostný ventil.


Dopytový formulár


Prosím označte obrázok, na ktorom je platový sud


Odoslaním formulára súhlasí zákazník so spracovaním údajov, a to v súlade s požiadavkami platnej legislatívy, najmä Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.