k
o
n
t
a
k
t
o
p
ý
t
a
j
t
e

s
a
SK EN
Za účelom zlepšovania kvality služieb využívame súbory Cookies. Pokračovaním prehliadania stránky súhlasíte s ich spracovaním. Pre viac informácií kliknite sem.
súhlasím

IBC nádrž s 12V čerpadlom na benzín a digitálnym prietokomerom

kód tovaru: IBC s Ex čerpadlom digital

Mobilná 1000L IBC nádrž s čerpadlom na benzín s prietokom 40 l /min a napájaním na 12 V. Benzínové čerpadlo je osadené na certifikovanom IBC kontajneri v prevedení EX/SX s UN certifikáciou v ochrannom oceľovom pozinkovanom plášti a na oceľovej palete. IBC kontajner SX/EX je uzemnený a vhodný do výbušného prostredia (ATEX). Zostava je vybavená digitálnym meraním prietoku K24Ex

Súčasťou IBC kontajnerovej zostavy  s čerpadlom na benzín je sacia zostava – hadica a šrobenia pre prepojenie zariadenia s IBC kontajnerom a jemný benzínový filter (10 mikrónov). Možnosť prepojenia viacerých kontajnerov do väčšej zostavy. Mobilná IBC nádrž s čerpadlom na benzín predstavuje najobľúbenejšie a najlacnejšie riešenie skladovania a výdaju nafty.

Všetky komponenty tvoriace IBC kontajnerovú zostavu na benzín sú certifikované pre použitie v výbušnom prostredí Ex (ATEX).

 

CENA: 990 EUR bez DPH 
 Dopytový formulár


Prosím označte obrázok, na ktorom je odpadová nádoba


Odoslaním formulára súhlasí zákazník so spracovaním údajov, a to v súlade s požiadavkami platnej legislatívy, najmä Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.