k
o
n
t
a
k
t
o
p
ý
t
a
j
t
e

s
a
SK EN

IBC nádrž 1000 L na naftu + výdajné zariadenie ST Panther 72 l/min s digital prietokomerom

kód tovaru: IBC ST Panther 72 digital

Certifikovaná IBC nádrž na naftu 1000 L (UN kód) s výdajným zariadením so zvýšeným výkonom. Základ výdajnej zostavy tvorí čerpadlo na naftu Panther 72 s napájaním na 230 V. Táto čerpadlová zostava na naftu dosahuje výdajný výkon až 56 l/min. Celú zostavu tak tvorí:

  • IBC nádrž na naftu 1000 litrov v ochrannej kovovej mriežke (nový IBC kontajner s UN kódom, vyhovujúca ADR) - povinná certifikácia IBC nádrže využívanej pre skladovanie a manipuláciu s naftou!
  • výkonné čerpadlo na naftu ST Panther 72 s napájaním na 230 V a prietokom až 72  L/min, digitálny prietokomer K24, automatická výdajná pištoľ a hadica o dĺžke 6 metrov,
  • závesná konzola pre uchytenie výdajného zariadenia na bočnú stenu IBC kontajner,
  • palivový filter na naftu,
  • sacia zostava – hadica a šrobenia pre prepojenie výdajného zariadenia s IBC nádržou.

CENA: 874 EUR bez DPH

V prípada záujmu o UN certifikovaný IBC kontajner 1000 L v čiernej farbe + 65 EUR bez DPH. Požiadavku na konkrétny variant prosím uveďte v poznámke alebo zašlite emailom.Dopytový formulár


Prosím označte obrázok, na ktorom je čerpadlo


Odoslaním formulára súhlasí zákazník so spracovaním údajov, a to v súlade s požiadavkami platnej legislatívy, najmä Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.