Úvod Ponuka produktov Ako nakúpiť? O spoločnosti Referencie Na stiahnutie Kontakt

Umývacie stoly

Máte záujem o umývacie stoly?

Kontaktujte nás.
Zákaznícky servis

Umývacie stoly

UMÝVACIE STOLY

Uplatnenie ekologických umývacích stolov IBS Scherer je veľmi široké a zahŕňa čistenie dielov od olejov, vazelín a nečistôt v opravárenstve a v medzioperačnom umývaní po obrábaní. Používa sa aj na odmasťovanie v technológiách náročných na čistotu povrchu, ako napr. pred nanášaním práškových náterových hmôt a plastov.

Výhodou IBS ekologických umývacích stolov je skutočnosť, že sa pri ich konštrukcii pamätalo na vybavenie záchytnou vaňou. Záchytné vane zabránia prípadnému úniku kvapaliny zo suda a následnému úniku znečisťujúcích látok do okolitého prostredia.

Zavedením IBS umývacieho stola získa zákazník odmasťovacie pracovisko, ktoré spĺňa platné predpisy. Zároveň bude mať trvalo zaistený prísun odmasťovacieho média a bezplatný odvoz znečistenej náplne na likvidáciu. Kvapaliny IBS Scherer sú mimoriadne kvalitné, zdravotne nezávadné organické rozpúšťadlá bez halogénovaných uhľovodíkov. M ajú vysokú odmasťovaciu schopnosť za studena a jedná sa o bezoplachové umývanie. Kvapaliny IBS nepoškodzujú lakované kovové povrchy, nepôsobia korozívne na hliník, hliníkové zliatiny a šedú liatinu. Neovplivňujú koróznu odolnosť oceľového povrchu.

Pri výbere Vám radi poradíme a zodpovieme Vaše dotazy. Cenovú kalkuláciu pre Vás spracujeme individuálne s ohľadom na Vaše požiadavky a dopytované množstvo tovaru. 

PRIMUS zákaznícky servis - obchodné oddelenie:


Ing. Peter Bobot
tel: 041/56 248 51
mob: +421 903 263 674
email: obchod@primus.sk

Leopold Glosz
tel: 041/56 248 51
mob: +421 903 265 673
email: zilina@primus.sk