Úvod Ponuka produktov Ako nakúpiť? O spoločnosti Referencie Na stiahnutie Kontakt

Euro prepravky - príslušenstvo

Doplnkový sortiment a príslušenstvo k plastovým prepravkám napomáha zvýšiť využiteľnosť a efektívnosť práce s plastovými preprakami. Aplikácia vhodných doplnkov k prepravkám ako sú spony, klipy či individuálna potlač na euro prepravky zlepšuje organizáciu v sklade, ochranu prepravovaného tovaru a zefektívňuje manipuláciu s prepravkami v sklade. Čítať viac

Vkladacie boxy 400x300 mm Vkladacie boxy 600x400 mm SPONY na europrepravky ETIKETY europrepravky
Máte záujem o euro prepravky - príslušenstvo?
Kontaktujte nás.
Zákaznícky servis

EURO PREPRAVKY - PRÍSLUŠENSTVO (klipy, spony, etikety, potlač na prepravky)

Plastové euro prepravky je možné doplniť širokým sortimentom príslušenstva a tak prispôsobiť plastovú euro prepravku individuálnym potrebám zákazníkov. V ponuke PRIMUS:

  • vkladacie boxy do euro prepraviek umožňujúce rozdeliť plastové prepravky na menšie časti.
  • deliče do euro prepravky.
  • zakladacie spony a klipy na euro prepravky.
  • označovacie štítky na euro prepravky.
  • plastové euro prepravky - potlač.  
Doplnkový tovar a príslušenstvo k plastovým prepravkám výrazne zvyšujú ich použiteľnosť v rôznych prostrediach, od priemyselných skladov a logistických centier až po domáce dielne a kancelárie. Potlač, označovacie štítky zas zlepšujú organizáciu prepraviek v sklade čím zvyšujú efektívnosť skladových a manipulačných činností.
 

Pri výbere Vám radi poradíme a zodpovieme Vaše dotazy. Cenovú kalkuláciu pre Vás spracujeme individuálne s ohľadom na Vaše požiadavky a dopytované množstvo tovaru.