Úvod Ponuka produktov Ako nakúpiť? O spoločnosti Referencie Na stiahnutie Kontakt

EURO prepravky RAKO

Máte záujem o euro prepravky rako?

Kontaktujte nás.
Zákaznícky servis

EURO prepravky RAKO

EURO PREPRAVKY - základný popis

Plastové europrepravky RAKO je označenie konštrukčnej koncepcie euro prepravky popredného svetového výrobcu plastových prepraviek UTZ so spevňujúcimi rebrami, dnom i rohovými prvkami. Výsledkom je dlhá životnosť, vynikajúca nosnosť a stabilita prepraviek pri stohovaní a manipulácii.

Nosnosť euro prepravky (v kg) s objemom do 50 litrov je rovnaká ako objem prepravky (objem = nosnosť euro prepravky). Dvojité dno pri vybraných modeloch euro prepravky zvyšuje ich nosnosť až na 70 kg. Plastové euro prepravky UTZ vydržia pri stohovaní zaťaženie až 500 kg a ich teplotná odolnosť sa pohybuje v rozmedzí od -40 °C do +100 °CHygienická nezávadnosť euro prepravky UTZ RAKO  – rozhodnutie Hlavného hygienika SR.

Štandardizované rozmery dna prepraviek

PRIMUS je oficiálnym predajcom značkových plastových prepraviek od popredného svetového výrobcu – švajčiarskej spoločnosti Georg UTZ. K dispozícia široká ponuka EURO prepraviek so štandardizovanými rozmermi dna:

  • euro prepravky 200 x 150 mm.
  • euro prepravky 300 x 200 mm.
  • euro prepravky 400 x 300 mm.
  • euro prepravky 400 x 400 mm.
  • euro prepravky 600 x 400 mm.

Plastové euro prepravky RAKO je možné doplniť o veká na prepravky, čím sa vytvorí uzavretý skladovaní box. K ponuke doplnkový sortiment ako vkladacie boxy do prepraviek, plastové deliče do prepraviek, klipy na upevnenie etikety na euro prepravku, klipy a štítky na označenie prepraviek ale aj potlač na euro prepravky. 

Pri výbere Vám radi poradíme a zodpovieme Vaše dotazy. Cenovú kalkuláciu pre Vás spracujeme individuálne s ohľadom na Vaše požiadavky a dopytované množstvo tovaru.