Úvod Ponuka produktov Ako nakúpiť? O spoločnosti Referencie Na stiahnutie Kontakt

Hygienické plastové EURO palety

Hygienické plastové euro palety sú špeciálne navrhnuté pre použitie v prostrediach, kde sú vysoké požiadavky na čistotu a hygienu, ako je potravinársky a farmaceutický priemysel. Tieto plastové palety sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Ich košturukčné prevedenie umožňujé jednoduché čistenie. Potravinárske plastové palety sú odolné voči mechanickému poškodeniu, vlhkosti a pod. Čítať viac

Máte záujem o hygienické plastové euro palety?
Kontaktujte nás.
Zákaznícky servis

HYGIENICKÉ PLASTOVÉ EURO PALETY 1200 x 800 x 160 mm 

Potravinárske plastové euro palety nazývané tiež hygienické europalety sú vyrobené z kvalitného, hygienicky nezávadného materiálu čo umožňuje ich využitie v potravinárskom a farmaceutickom priemysle. Potravinárska paleta má hladký a uzavretý povrch, kvôli jednoduchému čisteniu a dezinfekcii v potravinárskych výrobných a skladových procesov. To zabraňuje tvorbe plesní, baktérií a pod. 

Hygienické plastové palety sú neoddeliteľnou súčasťou moderného potravinárskeho priemyslu, pretože ponúkajú vynikajúce hygienické vlastnosti, vysoké nosnosti, mechanickú odolnosť, bezpečnosť použitia a možnosť použiť v náročných podmienkach. Problémom nie je vlhkosť ani vysoké alebo nízke teploty pri výrobných a skladovacích procesoch. Tieto vlastnosti z nich robia ideálny nástroj pre manipuláciu, skladovanie a prepravu potravín a ďalších tovarov s vysokými nárokmi na zabezpečenie hygienickej bezpečnosti vo výrobe a logistike.

Hygienická plastová europaleta je pevná, odolná voči mechanickému poškodeniu a teplotám v rozsahu od -40 °C do +100 °C. V ponuke PRIMUS Žilina ich nájdete vo viacerých variácich nosností, povrchových úprav resp. farieb. 

Využitie hygienických plastových paliet v potravinárstve

Skladovanie surovín:
  • Hygienické plastové palety sa používajú na skladovanie surovín, ako sú obilniny, zelenina, mäso, a mliečne výrobky, pričom zabezpečujú čistotu a bezpečnosť skladovaných potravín. 
  • Sú odolné voči extrémnym teplotám, čo je dôležité pri skladovaní v mraziarenských boxoch a preprave potravín v chladiarenských podmienkach.
Preprava potravín:
  • Používajú sa na prepravu potravín z výrobných závodov do skladov, distribučných centier a maloobchodných predajní, pričom minimalizujú riziko kontaminácie počas prepravy.
Výrobné linky:
  • V potravinárskych výrobných linkách sú plastové palety používané na presun polotovarov a hotových výrobkov medzi rôznymi fázami výrobného cyklu, pri zachovaní dôtazu na vysoké hygienické štandardy.
Distribúcia čerstvých produktov:
  • Sú ideálne pre distribúciu čerstvých produktov, ako sú ovocie, zelenina, mäso a mliečne výrobky, kde je kritické zachovanie hygieny a čistoty.


Ponuka plastových paliet na web stránke spoločnosti PRIMUS Žilina predstavuje len úzky výber z celkového dostupného sortimentu. V prípade, že ste nenašli to čo hľadáte, neváhajte nás kontaktovať. 

  • Hygienická plastové euro paleta.
  • Plastová europaleta 1200x800x160 mm.
  • Potravinárska europaleta.
  • Plastové palety UTZ
 

Pri výbere Vám radi poradíme a zodpovieme Vaše dotazy.  Cenovú kalkuláciu pre Vás spracujeme individuálne s ohľadom na Vaše požiadavky a dopytované množstvo tovaru.