Úvod Ponuka produktov Ako nakúpiť? O spoločnosti Referencie Na stiahnutie Kontakt

IBC kontajnery

Máte záujem o ibc kontajnery?

Kontaktujte nás.
Zákaznícky servis

IBC kontajnery

IBC kontajnery

IBC kontajnery, označované aj ako plastové IBC nádrže, sú určené na prevoz a manipuláciu širokého spektra kvapalín. IBC kontajnery s UN schválením (UN 31HA1/Y) značky Schutz vyhovujú ADR a sú tak vhodné pre prepravu nebezpečných látok. Výhodou IBC nádrží je ľahká manipulovateľnosť a možnosť stohovať IBC kontajnery až v 4 vrstvách.

Najrozšírenejší IBC kontajner 1000 litrov pozostáva z plastovej nádrže o objeme 1000 l vyrobenej z HDPE, umiestnenej v trubkovej oceľovej klietke na kovovej/plastovej palete rozmeru 1200x1000mm. IBC kontajner disponuje vrchným plniacim otvorom (DN 150, resp. na požiadanie DN 225) a klapkovou výpustnou armatúrou armatúra (varianty DN 50/80/150) a guľovým ventilom DN 50.

Značkové IBC kontajnery Schutz ponúkajú viaceré možnosti a variácie pre skladovanie a prevoz kvapalín vrátane nebezpečných látok:

  • IBC kontajnery MX/RMX - s UN schválením, k dispozícii v objemoch 1000 l, 640 l, 1250 l.
  • REKO IBC kontajnery 1000L - bez UN certifikátu, IBC kontajner s novou vnútornou nádržou, nová bublina, klietka v 100 % stave, 
  • IBC kontajner SX/EX 1000L - s UN schválením, vhodné pre horľaviny a použitie v zóne v Ex zóne 1 a 2.
  • Potravinársky IBC kontajner MX FC-FDA 1000L - s certifikáciou pre potravinársky priemysel.
  • Dvojplášťové IBC kontajnery SX-D - s UN kódom a Ex certifikáciou.

PRIMUS Žilina je oficiálnym distribútorom IBC kontajnerov značky Schutz na Slovensko. Spoločnosť dodáva taktiež kompletné príslušenstvo k IBC kontajnerom, ako ventily, adaptáry a redukcie na IBC ventil, výpustné kolienka, záchytné vane pod IBC kontajnery či náhradné plastové nádrže – bubliny do IBC kontajnera.

Najkvalitnejšie certifikované IBC kontajnery priamo z výroby za najlepšie ceny na SK trhu – tovar SKLADOM!  Veľkoobchod a zásobovanie výrobných závodov.

 

Pri výbere Vám radi poradíme a zodpovieme Vaše dotazy. Cenovú kalkuláciu pre Vás spracujeme individuálne s ohľadom na Vaše požiadavky a dopytované množstvo tovaru.