Úvod Ponuka produktov Ako nakúpiť? O spoločnosti Referencie Na stiahnutie Kontakt

IBC kontajnery - priemysel UN

Máte záujem o ibc kontajnery - priemysel un?

Kontaktujte nás.
Zákaznícky servis

IBC kontajnery - priemysel UN

UN certifikované IBC kontajnery predstavujú spoľahlivý obalový prvok pre bezpečný prevoz kvapalných látok. IBC kontajnery sa využívajú v rôznych odvetviach priemyslu, kde sa vyžaduje použitie certifikované obalu vhodného pre prevoz a manipuláciu so širokým spektrom kvapalín vrátane nebezpečných látok. IBC kontajnery s UN schválením  (UN 31HA1/Y) vyhovujú ADR a sú tak vhodné pre prepravu nebezpečných látok. Vybrané IBC kontajnery sú vhodné aj na horľaviny a použitie v zóne 1 a 2 výbušnosti Ex.  

Najčastejšie využitie: chemický priemysel, strojársky priemysel, petrochemický priemysel, odpadové hospodárstvo, preprava kvapalných látok.

Dostupné objemy IBC kontajnerov: 1000 litrov, 600 litrov, 300 litrov alebo 1250 littov

Značkové IBC kontajnery od popredného svetového výrobcu transportných obalov na kvapaliny Schutz sú ľahko manipulovateľné a až v štyroch vrstvách stohovateľné. Vďaka štandardizovaným rozmerom je k manipulácii s IBC nádržami možné použiť všetky dostupné stohovače, vysokozdvižné vozíky.  Kvalitné konštrukčné materiály a robustná konštrukcia zaručujú dlhú živostnosť kontajnerov aj v náročných priemyselných podmienkach.