Úvod Ponuka produktov Ako nakúpiť? O spoločnosti Referencie Na stiahnutie Kontakt

Paletové boxy PALOX (bigboxy)

Máte záujem o paletové boxy palox (bigboxy)?

Kontaktujte nás.
Zákaznícky servis

Paletové boxy PALOX (bigboxy)

Plastové paletové boxy tzv. bigboxy sú veľkoobjemové plastové paletové kontajnery so štandardnou paletovou základňou. Paletové boxy sa vyznačujú nosnosťou až 500 kg a možným zaťažením v stohu až do 4000 kg. Ich rozmery umožňujú bezproblémové začlenenie plastových bigboxov do štandardných prepravných a skladových riešení. Variabilita prevedenia paletovej základne a rôzne doplnkové vybavenie - veká na paletové boxy, výpustné ventily resp. zátky na paletové boxy, rozširujú možnosti ich využitia. 

Veľkokapacitné plastové paletové boxy UTZ sú pre ich vlastnosti s obľubou využívané aj v potravinárstve. Paletové bigboxy ponúkajú uživateľom veľký rozsah benefitov:

  • Paletové kontajnery s perforovanými stenami umožňujúce lepšie prúdenie vzduchu alebo plastové paletové boxy s hladkými stenami pre bezproblémové čistenie.
  • Paletové boxy sú vyrobené z kvalitného plastu (PE alebo PP), ktorý je odolný voči kyselinám a iným chemikáliám.
  • Teplotná odolnosť plastového bigboxu v rozsahu od -40 °C do +100 °C.
  • Hygienická nezávadnosť materiálu umožňuje široké využitie paletových kontajnerov UTZ aj v potravinárstve, farmácii a pod.
  • K dispozícii doplnky k paletovým boxom - veká na plastové paletové kontajnery, výpustné ventily, zátky na paletové boxy a pod. 

Pri výbere Vám radi poradíme a zodpovieme Vaše dotazy. Cenovú kalkuláciu pre Vás spracujeme individuálne s ohľadom na Vaše požiadavky a dopytované množstvo tovaru.