Úvod Ponuka produktov Ako nakúpiť? O spoločnosti Referencie Na stiahnutie Kontakt

Plastové kufre

Sortiment plastových boxov s uzatvárateľným vekom a manipulačným úchopom pre komfortnú a bezpečnú prepravu a skladovanie náradia, tovarov a materiálu. Čítať viac

Máte záujem o plastové kufre?
Kontaktujte nás.
Zákaznícky servis

PLASTOVÉ PREPRAVKY S VEKOM A RÚČKOU - plastové kufre

Plastové prepravky s vekom - plastové kufre sú s obľubou využívané pre skladovanie a prepravu náradia a sortimentu, kde je potreba uzatvorenia prepravky. Výhodou pre manipuláciu s týmito plastovými prepravkami je prítomnosť rúčky.

Plastová prepravka s vekom a rukoväťou vytvára uzavretý plastový kufor využívaný ako obal na nástroje, prenosný kufrík na náradie alebo ako plastová prepravka s vekom pre distribúciu výrobkov. Plastové kufre sú pri svojej nízkej vlastnej hmotnosti veľmi pevné a odolné. Hladké steny plastového boxu umožňujú ľahké a rýchle čistenie.  Uzatvárateľné plastové boxy s rukoväťou - plastové kufre, sú dobre stohovateľné. Materiál je tak ako pri plastových prepravkých odolný voči kyselinám a iným chemikáliám. Samoyrejmosťou je vysoká nosnosť a odolnosť prepravky voči veľkému roysahu teplôt.

Príslušenstvo k plastovým kufrom:

  • plastová prepravka s vekom.
  • veká na plastové prepravky.
  • rukoväte na plastové prepravky.
  • plastové priehradky, plastové kazety, vkladacie vložky rôznych rozmerov na plastové kufre.
  • zámky, puzdrá na etikety a čiarové kódy pre plastové prepravky.
  • 4-kolesové vozíky pod plastové prepravky (400x300, 600x400, 800x600, 1200x800 mm). 

Pri výbere Vám radi poradíme a zodpovieme Vaše dotazy.  Cenovú kalkuláciu pre Vás spracujeme individuálne s ohľadom na Vaše požiadavky a dopytované množstvo tovaru.