Úvod Ponuka produktov Ako nakúpiť? O spoločnosti Referencie Na stiahnutie Kontakt

Nádrže PHM mobilné - do 1000 L

Máte záujem o nádrže phm mobilné - do 1000 l?

Kontaktujte nás.
Zákaznícky servis

Nádrže PHM mobilné - do 1000 L

Mobilné plastové nádrže pre skladovanie, prepravu a výdaj nafty a Adblue predstavujú obľúbené a bezpečné riešenie pre tankovanie PHM kdekoľvek v teréne a na cestách. Plastové nádrže obsahujú kvalitné čerpadlo, 4 m výdajnú hadicu s automatickou tankovaciu pištoľou. Ide o čerpadlá s napájaním na 12 V (súčasťou dodávky sú napájacie káble zakončené svorkmai) a rôznymi možnosťami výkonu (prietok od 30 až do 85 L/min).

Kompaktné rozmery mobilnej nádrže umožňujú bezproblémový transport v aute, dodávke prípadne na nákladnej plošine pickupu. Výlisky v plášti umožňujú  bezpečné upevnenie nádrží v priebehu prepravy, ako aj jednoduchú ručnú manipuláciu prípadne s vysokozdvižným vozíkom. Mobilné naftové nádrže sú využívané na plnenie automobilov a strojov v teréne, lese, na stavbe, plenie lodí, motoriek a pod. Konštrukčný materiál (PE - polyetylén) je vysokodoolný proti poveternostným a mechanickým vplyvom, čo zaručuje dlhú životnosť nádrží.

Plastové mobilné nádrže v našej ponuke sú schválené pre prepravu (nádrže 440 L a menej sú vyňaté z ADR podľa bodu 1.1.3.1 c).  Nádrže o objeme 600L a viac sú vyhovujúce ADR.