Úvod Ponuka produktov Ako nakúpiť? O spoločnosti Referencie Na stiahnutie Kontakt

Záchytné vane

Máte záujem o záchytné vane?

Kontaktujte nás.
Zákaznícky servis

Záchytné vane

Záchytné vane

Záchytné vane predstavujú technológiu zabraňujúcu úniku látok ohrozujúcich vodu a horľavých kvapalín zo sudov alebo IBC nádrží na zem. Plastové alebo oceľové záchytné vane dodávané spoločnosťou PRIMUS predstavujú dôležitú pomôcku pre manipuláciu s nebezpečnými látkami. Zabraňujú okapom a vyliatiu kvapaliny na zem a účinne tak bránia znečisteniu životného prostredia.

K dispozícii sú záchytné vane pod sudy, plastové záchytné vane pod IBC kontajnery, oceľové záchytné vane, plastové záchytné vane, ako aj pojazdové záchytné vane proti úniku ropných produktov. 

Oceľové záchytné vane sú vhodné na použitie pri skladovaní a manipulácii s horľavými látkami, napr. pohonnými hmotami. Pri kyselinách a iných nehorľavých  chemikáliách je vhodné použiť niektorý z plastových modelov záchytných nádob (PE). Pri výbere záchytnej vane je potrebné dbať na pravidlo, že záchytný objem vane musí zodpovedať minimálne objemu na nej umiestnenej nádrže. V prípade viacerých uskladnených nádrží musí zodpovedať objemu najväčšej z nich.

Pri výbere Vám radi poradíme a zodpovieme Vaše dotazy. Cenovú kalkuláciu pre Vás spracujeme individuálne s ohľadom na Vaše požiadavky a dopytované množstvo tovaru. 

PRIMUS zákaznícky servis - predaj:

Ing. Peter Bobot
tel: 041/56 248 51
mob: +421 903 263 674
email: obchod@primus.sk

Leopold Glosz
tel: 041/56 248 51
mob: +421 903 265 673
email: zilina@primus.sk