Úvod Ponuka produktov Ako nakúpiť? O spoločnosti Referencie Na stiahnutie Kontakt

Elektricky vodivé prepravky

Máte záujem o elektricky vodivé prepravky?

Kontaktujte nás.
Zákaznícky servis

Elektricky vodivé prepravky

ANTISTATICKÉ PLASTOVÉ PREPRAVKY - ELEKTRICKY VODIVÉ

Antistatické plastové prepravky zabezpečujú ochranu skladovaného tovaru pred poškodením vplyvom elektrostatického náboja. Elektricky vodivý plast, z ktorého sú vyrobené antistatické plastové prepravky,  okrem ochrany pred zničením elektrostatickým nábojom, chráni tovar pred mechanickými vplyvmi, prachom a vlhkosťou. Elektricky vodivé plastové prepravky majú okrem vyššie spomenutých vlastností všetky výhody klasický plastových prepraviek, ako je vysoká nosnosť a odolnosť, stohovateľnosť a mnohé ďalšie.

Antistatické plastové prepravky zodpovedajú požiadavkám IEC60093 a 60167.

Predajný sortiment plastových prepraviek, ktoré je možné vyrobiť z elektricky vodivého materiálu: euro prepravky RAKO, plastové boxy - kufre, výmenné vnútorné vložky do prepravky, plastové prepravky na spojovací materiál Silafix, plastové palety.

Antistatické plastové prepravky a boxy vyrobené z kvalitné elektricky vodivého plastu, zobrazené v ponuke sú antistatickým prevedením obľúbených euro prepraviek RAKO sú ponúkané vo všetkých štandardizovaných rozmeroch prepraviek.

PRIMUS Žilina dodáva zákazníkom najmä z oblasti automobilového a elektrotechnického priemyslu sortiment produktov:

  • Antistatické plastové prepravky.
  • Elektricky vodivé plastové prepravky.
  • Euro prepravky prepravky antistatické.
  • Antistatické prepravky UTZ.
  • Plastové palety antistatické.
  • Paletové boxy a kontajnery - antistatické.
  • Veká na prepravky antistatické.

Pri výbere Vám radi poradíme a zodpovieme Vaše dotazy.  Cenovú kalkuláciu pre Vás spracujeme individuálne s ohľadom na Vaše požiadavky a dopytované množstvo tovaru.